Nasz profesjonalny autoserwis mieszczący się w Olsztynie, słynie z kompleksowego podejścia do obsługi Klientów i całościowego spojrzenia na uszkodzenia komunikacyjne samochodu. Zatrudniamy dobrych mechaników, lakierników i blacharzy, aby pozostawać liderem w dziedzinie usług blacharsko-lakierniczych na terenie Olsztyna i okolic. Każdy kierowca wie, że piaskowanie jest koniecznym zabiegiem przed rozpoczęciem prac renowacyjnych. Polega na dokładnym oczyszczeniu karoserii auta z wszelkich zanieczyszczeń. Piaskowanie felg, piaskowanie ramy naczep i pojazdów, zbiorniki, balustrady mostów – również u klienta.

Wybierz nasz autoserwis

W naszym warsztacie samochodowym w Olsztynie usługę piaskowania wykonujemy z niezwykłą dokładnością i starannością, tak, aby nie doszło do niepotrzebnych uszkodzeń karoserii. W związku z tym, nasi specjaliści odpowiednio dobierają ścierniwo oraz ciśnienie. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży, a więc możesz mieć pewność, że nie zadrży im przy tym ręka, a wszystko przebiegnie zgodnie z planem i oczekiwaniami. Pamiętamy również o tym, że blacha po wykonaniu piaskowania jest wyjątkowo mocno narażona na korozję, a więc stosownie ją zabezpieczamy.

Jeżeli masz pytania lub interesuje Cię już ustalenie konkretnego terminu wizyty w naszym serwisie samochodowym w Olsztynie – zachęcamy do kontaktu.