LIDER SERWIS – skuteczny i tani mechanik – udowadniamy, że to możliwe!

Skontaktuj się z nami już teraz, a dołożymy wszelkich starań, aby uporać się z Twoim problem związanym z autem – osobowym, dostawczym, ciężarowym lub quadem. Jako profesjonalny i doświadczony warsztat samochodowy z siedzibą w Olsztynie świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy Liderem w branży nie tylko z nazwy – o czym przekonasz się, wybierając współpracę z naszym mechanikiem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a także przybliżymy ofertę obejmującą oprócz serwisu samochodowego również między innymi blacharstwo i prace lakiernika. Napisz lub zadzwoń, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Do zobaczenia w naszej siedzibie zlokalizowanej w Olsztynie na ul. Zimowej 1F.

Lider Serwis Sp. z o.o.
ul. Zimowa 1F
10-380 Olsztyn
Tel.: 512 498 841
E-mail: autoserwis@lider.olsztyn.pl
Godziny otwarcia warsztatu:
poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
sobota 8:00 – 14:00Zapraszamy do naszego warsztatu mechaniki pojazdowej. Na miejscu czeka na Państwa fachowa i rzetelna obsługa oraz specjaliści chętni do pomocy.ZAPRASZAMY DO NASZEJ NOWEJ SIEDZIBY PRZY UL. Zimowej 1F

Formularz kontaktowy:

  Imię (wymagane)

  Email (wymagane)

  Treść

  Auto serwis

  156818-12

  Naprawa samochodów

  Kompleksowe usługi lakiernicze i blacharskie

  Prowadzimy warsztat full service. Od diagnostyki pojazdowej, przez naprawy i wymianę części, po regularne przeglądy samochodów, nasz auto serwis oferuje szereg działań, które usprawnią funkcjonowanie Państwa pojazdów.
  Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli pewność, że oddają swój samochód w dobre ręce. Zależy nam na zaufaniu, dlatego wszelkie zlecenia realizujemy sprawnie i terminowo. Ważne jest dla nas, aby efekty naszej pracy były długotrwałe, co osiągamy pełnym zaangażowaniem i dbałością o precyzję wykonania.